D.B.S. Liberec

SK Hradec Králové - FC Slovan Liberec

3.kolo Poháru ČMFS

29.10.2003

Menší přípravičku před výjezdem na pohár do HK jsme si řízli den předem v Praze, jeden od nás je zde na vojně a měl zrovna přísahu a tak jsme za ním vyrazili. Čekání na něj se protáhlo o pět hodin a tak, jsme se zatím solidně upravili rumem a pivama. Poté co jsme se ho dočkali a zapařili s jeho rodinou, byl celkem rád, že už odjíždíme domů. V metru naštěstí nikdo nereagoval na skupinku ožralých libereckých fans a tak jsme se bez újmy dostali domů. Hned druhý den jsme vyrazili do HK. Na cestu vlakem se nás vypravilo z LBC opravdu dost, celý tři kusy! Cestou ještě dva přistoupili, v HK na nás čekali další tři a na stadionu jeden. Takže nás nakonec v sektoru bylo 9! Kurva snad si Slovan zaslouží trochu větši podporu ne! Utkání se vyvíjí k našemu uspokojení, brzy se ujímáme vedení, po půl hodině je to 2:0 a na konci poločasu 3:0, to je signál pro pánskou část jít do půl těla (byla tu s námi i jedna slečna). O přestávce nás pořadatelé pouští pro pivko. Na začátku 2.poločasu se u našeho sektoru objevují dorostenky místního prvoligového fotb. klubu a tak s nimi kecáme. Jinak po čas celého utkání celkem obstojně fandíme, domácí kotel nemají vůbec. Po vstřelené čtvrté brance opět do půl těla a spouštíme oslavný chorálek. Na konci utkání nám hráči sporadicky poděkovali. Opouštíme stadion a začíná mít o nás trochu péči PČR, hlavně o to jak jedem domů. Tvrdíme že razíme na vlak,no ale my vymysleli už jiný plán jak se dostat domů. Jet v šesti služebákem, je celkem sranda, ještě jsme si bouchli poznávačku Jablonce a poté vyrazili zapít výhru do hospy. Ještě že jezdí ty taxíky.